Pro ty, kteří rádi nakupují, hledají slevy, pomáhají, komunikují

Hledáte-li zajímavé nákupy na internetu, rádi využíváte slevy, získáváte různé bonusy/odměny, zde jste správně. Gatehelpers (dále jen GH) vám toto nabízí pomocí svých modulů TRŽIŠTĚ GH a CASHBACK GH. Nakoupíte zde zboží z celého světa/domova a navíc se vám zajímavé částky vrátí zpět do vaší kapsy. Jak jednoduché.

Máte-li sociální cítění nebo rádi pomáháte potřebným, můžete komukoliv pomáhat pomocí modulu DARUJ RADOST. Můžete si vybrat z databáze GH nebo do databáze GH doporučit kohokoliv, kdo si pomoc zaslouží. Pomáháte-li potřebným, stáváte se Donátorem. Donátorství je známo pocelém světě. Donátor je pomoc druhým. Donátortství je rovno sponzorství.

GH z různých svých modulů generuje finance zpět do svého systému a uživatel se rozhodne, co s těmito penězi udělá. Může se rozhodnout přispívat po malých částkách potřebným. Mohou to být jednotlivci, spolky, sportovní oddíly, školy. Může přispívat svým dětem na kroužky a záliby. Skupiny přátel, různých kroužků a oblíbených činností si mohou společně spořit na své akce. S tou výhodou, že nezatíží žádné osobní či rodinné rozpočty.

Donátorství (sponzortsví) s GH vás nemusí stát žádné vlastní peníze a přesto můžete pomáhat. 
Bližší informace po registarci do GH v modulu DARUJ RADOST.

Nakupujete-li zboží na internetu, byla by škoda nezískávat peníze z nákupů zpět, když je to možné. S GH to není problém. Z každého nákupu na vašich oblíbených nebo doporučených internetových obchodech můžete přes portál CASHBACK GH získat část peněz zpět. JAK NA TO? JE TO JEDNODUCHÉ, zaregistrujte se do GH, klikněte na ikonu CASHBACK vyberte si svůj oblíbený internetový obchod a nakupte vybrané zboží. Na vašem účtu u GH se zanedlouho objeví peníze.

GH nabízí přes své TRŽIŠTĚ GH zajímavé zboží. Je to eshop, který plní jak GH tak běžní uživatelé systému GH.

Pro komunikaci GH nabízí běžné standardy sociální sítě. Uživatelé GH dostávají také speciální aplikaci MŮJ SERVIS, která nabízí jednoduchou správu a přehled dokumentů, produktů, pomocníků a dalších potřebných informací. Získejte přehled o pojistných a jiných smlouvách, pravidelném servisu vašeho vozu nebo kdy jste naposledy na domě prováděli opravy či výměnu součástí.


Zaregistrujte se do GH a poznejte sílu výhod, které nabízí svým uživatelům.

Žijte s námi, poznávejte, pomáhejte, bavte se.