Vítá vás GATEHELPERS - nová česká sociální síť s nemalými ambicemi.

Proč si tak věříme, že uspějeme? Protože nabízíme k běžným standardům ostatních sociálních sítí MNOHEM VÍCE, a to je PŘIDANÁ HODNOTA (užitek) k vašemu času strávenému na internetu.

Tak proč k vašemu drahému času nezískat zpět něco velice zajímavého.

Pro někoho může být trochu obtížné napoprvé rychle pochopit filozofii systému Gatehelpers. Ale věřte, je to jednoduché. Nemusíte nic znát, stačí vám současné informace, které znáte z jiných sociálních sítí.

Ve zkratce - systém Gatehelpers se skládá ze tří hlavních částí, které se vzájemně kombinují a doplňují:

Říkejme jim:

1/sociální síť     2/služby pomocníků (podnikatelů)    3/podnikání s GH

Každý uživatel systému Gatehelpers (dále jen GH) se může rozhodnout, jakou část systému bude využívat. Jestli všechny či jen část nebo je podle své potřeby kombinovat. Má možnost volby.

1/ sociální síť - uživatel GH využívá běžné vymoženosti sociálních sítí. Komunikuje mezi přáteli/sdílí fotografie/zážitky. Prezentuje se/baví se/sdílí informace/chatuje apod.

2/ služby pomocníků (podnikatelů) - podnikatel který něco zná, vyrábí, prodává zde může nabízet své služby, zboží, výrobky apod. A díky síti GH může získat násobný profit ke svému současnému podnikání.

3/ podnikání s GH - bude-li uživatel chtít využít GH na maximum - může si začít budovat další podnikání (byznys) s GH a díky tomu vydělávat zajímavé peníze. V byznysu GH najdou své místo i uživatelé znalí práce v MLM, tvoření prodejních sítí, firem apod. Příjem z GH pramení z mnoha oblastí. Nemusí mít žádné znalosti/zkušenosti s podnikáním a přesto může být s GH úspěšný.

Díky aplikacím jak v mobilní či PC verzi je velice jednoduché propojit stávající části systému GH. Uživatel systému GH může využívat všechny výhody 24 hodin denně po celém světě. Vstupte prosím do naší sociální sítě a podívejte se, co umí. Odejít můžete kdykoli a nic vás to nestojí.