Podnikání s GH


Autorizovaný servis

V souvislosti s celosvětovým internetovým boomem Gatehelpers (dále jen GH) vidí mnoho nových pracovních činností, pro které se budou muset v globálním světě zabezpečit pracovníci. Bude vznikat velké množství pracovních příležitostí a tohoto procesu se také GH chce aktivně zúčastnit. Již teď vidíme některé pracovní činnosti, které nejsou ve světě plně rozšířené a které (mimo jiných) jsou zapotřebí i k optimálnímu využívání GH.

Pro firmy i jednotlivce nabízíme možnost stát se AUTORIZOVANÝM SERVISEM ppro uživatele sítě GH. Autorizovaný servis je samostatně podnikající subjekt, který obdrží naše know-how, pravidelnou technologickou a informační podporu a dlouhodobé zázemí perspektivní společnosti.

AUTORIZOVANÝ SERVIS zabezpečuje uživatelům sítě GH komplexní servis zejména v souvislosti s jejich podnikáním. K těmto činnostem využívá námi vytvořené aplikace.

K většímu rozsahu nabízených služeb již nyní pro Autorizované servisy vyvíjíme nové nástroje, programové aplikace, které nabídnou optimální řešení každodenních činností.

Autorizované servisy zveřejňujeme ve veškerých reklamních médiích, které využíváme. Zájemci o jejich služby je naleznou jak na oficiálních stránkách GH, tak na veřejných, běžně dostupných internetových stránkách.

Cena za poskytované služby

Autorizovaný servis si cenu za své služby stanovuje samostatně, bez závislosti na GH.

Cena za licenci autorizovaného servisu

Autorizovaný servis hradí za aplikaci, která umožňuje tyto služby provozovat 1 rok, platbu Certifikovanému školiteli.

Mám zájem o licenci autorizovaného servisu

Přihlašte se na školení níže nebo nás kontaktujte na info@gatehelpers.com.

Plánovaná školení

Nebylo zadáno žádné školení.